MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 6068610
nr 606 8610
Byrå
Teak, 50/60-tal, längd: 82, djup: 42, höjd: 88
Kondition: slitage
Utrop:
100 kr
Såld:
300 kr
måndag 26 oktober 2009
kl 17:47:02
250 kr
150 kr
250 kr